Gücü Birlikte

Kıraç Group

Sektörler ve Grup Şirketler

Kıraç Elektrik İnşaat Mühendislik San. Ve Tic. Ltd. Şti

Firmamız, ilk olarak 1982 yılında Emek Elektrik adıyla kurulmuş ve 1986 yılından bu yana Kıraç Elektrik olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Elektrik sektöründeki öncü markalarla birlikte hareket eden firmamız, lider şirket konumunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kıraç Elektrik, geniş ürün yelpazesi ve dağıtım ağı sayesinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemekte ve 20.000 metrekare kapalı, 10.000 metrekare açık stok depo alanı ile Türkiye’nin en büyük elektrik malzemesi tedarikçileri arasında yer almaktadır.

Ayrıca, Kıraç Elektrik firmamız, sektördeki tecrübesi ve başarıları sayesinde IDEE’nin (Uluslararası Elektrik Ekipman Distrübütörleri Birliği) Türkiye’deki tek organizasyon ortağıdır ve her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir.

 

A: Organize Sanayi Bölgesi, Şehitler Bulvarı No: 21 Eskişehir – Türkiye ‎| PK 26110
T: +90 222 236 15 00
F: +90 222 236 15 01
M: [email protected]

kiracelektrik.com

Kıraç-Otomasyon-Logo

Kıraç Otomasyon Elektrik Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti

Kıraç Group bünyesinde 2002 yılında kurulan Kıraç Otomasyon, Taahhüt, Proje, Mühendislik ve Pano Montajı sektörlerinde uzmanlaşmayı hedefleyerek faaliyetlerine başlamıştır. Şirketin temelleri Kıraç Elektrik’e dayanmaktadır. Kıraç Otomasyon, Proje ve Mühendislik Hizmetleri, Taahhüt Hizmetleri ve Pano Montajı olmak üzere üç ana başlık altında faaliyet göstermektedir.

Proje ve Mühendislik Hizmetleri kapsamında, Orta Gerilim, Alçak Gerilim ve Zayıf Akım projelendirme ve mühendislik hizmetleri sunulmaktadır.

Taahhüt Hizmetleri ise, Orta Gerilim ve Alçak Gerilim Sistemleri tesisi, İç ve Dış Aydınlatma, Aydınlatma Otomasyonu, Topraklama ve Yıldırımdan Korunma Sistemleri, Yangın Algılama ve Alarmı Seslendirme, Acil Anons, Telefon, Data, Güvenlik ve CCTV Sistemleri gibi tüm Zayıf Akım Sistemlerinin tesisi ile anahtar teslim uygulamalarını kapsamaktadır. 

Pano Montajı ise, elde edilen elektrik enerjisinin dağıtımında kullanılan panoların montajını içermektedir.

A: Organize Sanayi Bölgesi, Şehitler Bulvarı No: 21 Eskişehir – Türkiye ‎| PK 26110
T: +90 222 236 15 00
F: +90 222 236 15 01
M: [email protected]

kiracotomasyon.com

Referans Projeler

Aşkabat Havalimanı
Ford Otosan Gölcük Tesisleri

Kıraç-emcekare-Logo

Emcekare Mühendislik A.Ş.

Emcekare Mühendislik, kuruluşundan beri Türkiye ve uluslararası alanda endüstriyel otomasyon projelerinde özgün ve pratik çözümler sunan bir adres olarak tanınmaktadır. Teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde, güçlü bir mühendislik ekibi ve profesyonel proje ortaklarıyla birlikte çalışarak ileri teknolojileri yakından takip ediyor ve müşterilerimize anahtar teslim çözümler sunuyoruz.

Ana faaliyetlerimiz arasında Otomasyon Proje ve Mühendislik Hizmetleri, Taahhüt Hizmetleri, Pano Montajı ve Endüstriyel Otomasyon Malzeme Satışı yer almaktadır. Bununla birlikte, her müşterinin özel taleplerine uygun çözümler üretmek için çaba gösteriyoruz.

Emcekare Mühendislik olarak, Endüstri 4.0 uygulamalarını aktif bir şekilde kullanarak müşterilerimizin ürünlere ve hizmetlere çoklu kanallar üzerinden erişimini, ürün/hizmet durumunu anlık olarak takip edebilmesini ve ürünleri özelleştirerek sipariş edebilmesini sağlıyoruz. Bu sayede, müşterilerimizin iş süreçlerinde verimliliği arttırıyor, zaman ve maliyet tasarrufu sağlıyoruz.

Endüstriyel otomasyon projelerinde müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, özgün ve pratik çözümler sunarak sektörde öncü olmaya devam edeceğiz.

A: İvedik OSB Mah.1354. Cad. No: 99 Yenimahalle/Ankara
T: +90 312 256 77 11
M: [email protected]

emcekare.com

Referans Projeler

Schneider – Azerbaycan Tovuz ve Samux Tarımsal Sulama Elektrik Alt Yapı ve Otomasyon
Erdemir – Erdemir Demir Çelik Fabrikası Elektrik ve Otomasyon
TPAO – Ankara ve Batman Petrol Kuyuları Uzaktan İzleme ve Kontrol Sistemi Otomasyonu
Havelsan – Zayıf Akım IT Kablolama
IGA – Zayıf Akım IT Kablolama

Kiraç-Metal-Logo_II

Kıraç Metal Ürünleri San. Ve Tic. Ltd. Şti

2002 yılında kurulan Kıraç Metal, kablo taşıma sistemleri üretiminde öncü bir firma olarak sektörde adını duyurmuştur. İnsan odaklı yaklaşımı sayesinde deneyimli ve dinamik kadrosu ile başarılı projelere imza atmaktadır.

Kıraç Metal’in ana üretim tesisi Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunmakta olup, toplamda 20.250 metrekarelik bir alanın 12.150 metrekarelik kısmında faaliyet göstermektedir. Güneş Paneli Taşıma ve Montaj Sistemleri, Kablo Taşıma Sistemleri, Endüstriyel Tip Elektrik Panoları ve Seracılık Ekipmanları üreten Kıraç Metal’in üretim kapasitesi ayda 2000 Ton’dur.

Dünya genelinde birçok prestijli projede yer alan Kıraç Metal, kaliteli ve müşteri odaklı ürünleri zamanında teslim etme prensibiyle sektörde tercih edilen bir marka haline gelmiştir.

A: Organize Sanayi Bölgesi, Şehitler Bulvarı No:21 Eskişehir – Türkiye
T: 0222 236 15 00
F: 0222 236 15 00
M: [email protected]

kiracmetal.com

Referans Projeler

Maren Kipaş Kağıt Fabrikası
Gaziantep Şehir Hastanesi
Espark AVM & İzkaport & Bursa Korupark
Sasa Polyester & Eti Soda Fabrikası & Aselsan
Barzan Onshore
Metro Gold Line
Codelco Moly
Dnipropetrosvki

Kıraç-Galvaniz-Logo

Kıraç Galvaniz A.Ş.

Kıraç Galvaniz, 2006 yılında Kıraç Group bünyesinde, Türk sanayisinin gelişen merkezi Bursa’da, sıcak daldırma galvanizleme hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Bursa bölgesindeki tek sıcak daldırma galvanizleme tesisi olarak faaliyet gösteren şirketimiz, kurulduğu günden bu yana, 2010 yılında faaliyet alanını genişleterek çelik yol bariyeri sistemleri imalatı ve montajı yapmaya başlamıştır. Bu sayede, ülkemizin önde gelen tedarikçilerinden biri olarak sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır.

Kıraç Galvaniz, sadece çelik yol bariyeri imalatı ve sıcak daldırma galvanizleme hizmeti vermekle kalmayıp, aynı zamanda motosiklet koruyucu bariyer, ses ve gürültü bariyerleri, solar enerji taşıma sistemleri imalatı ve montajı, çarpışma yastığı, trafik işaret ve levhaları, yaya korkuluğu satışı ve montajı alanlarında da hizmet sunmaktadır.

Tüm ürünlerimiz TCK markasıyla güvence altına alınmıştır. İki ayrı tesiste toplam 10,000 m2 alanda aylık 6000 ton metal imalatı ve 3000 ton galvanizleme kapasitesiyle üretim yapmaktayız ve sektörün taleplerini rahatlıkla karşılayabilmekteyiz. Başarı odaklı ve tecrübeli ekibimizle birlikte, tüm ürün ve hizmetlerimizi geliştirerek ilerlemekteyiz.

A: Galvaniz Üretim Fabrikası & Ofis – Barakfakih Mahallesi Vatan Caddesi No:60 Kestel/Bursa
A: Metal İmalat Fabrikası – Ankara Yolu 16.Km Barakfakih Mahallesi No:47/A Kestel/Bursa
T: +90 224 384 15 36
M: [email protected]

tck.com.tr

Referans Projeler

İzmir İstanbul Otoyolu
Avrasya Tüneli
Osmangazi Köprüsü

Kıraç-Bilişim-Logo

Kıraç Bilgi ve İletişim Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş

Kıraç Group, 2005 yılında zayıf akım teknolojileri ve bilişim sektörüne giriş yaparak Kıraç Bilgi İletişim Teknolojileri San. Tic. A.Ş.’yi kurmuştur. Firmamız, sektördeki değişen ihtiyaçlara uygun olarak kendini geliştirmekte ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için çaba sarf etmektedir. Temel hedefimiz, kurumsal elektronik ve yazılım dünyasındaki yenilikleri mümkün olan en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunarak, onların ihtiyaçlarını karşılamaktır.

2011 yılında, Akıllı Sağlık İletişim Sistemleri’ne odaklanarak yerli üretime geçtik ve ZKR markasını oluşturduk. Bu sayede, Türkiye’deki işletmelerin teknolojiye erişimini kolaylaştırarak, yerli üretimle ülke ekonomisine katkı sağladık.

A: Ümit Mahallesi Okullar Sokak No:46 Çankaya/Ankara
T: +90 312 446 03 44
M: [email protected]

zkr.com.tr

Referans Projeler

Siemens / Bilkent Şehir Hastanesi
Nec. / İstanbul Çam Sakura Şehir Hastanesi
Almana Medical Group / Almana MedicalCenter

Kıraç-İnşaat-Logo

Kıraç Grup İnşaat San. Ve Tic. A.Ş

Konut inşaatı alanında hizmet veren firmamız, projelerinde sosyal ve yeşil alanların varlığına dikkat çektiği projelerle, sektöre yeni bir bakış getirmiştir.

A: Atatürk Mahallesi Uysal Caddesi Yüce Sk: No: 1 Triadpark Sitesi A1 Blok D.5 Sancaktepe/İstanbul
T: +90 216 621 27 00

Kıraç HTS Havacılık Teknoloji Savunma

Kıraç Havacılık Teknoloji Savunma A.Ş., 2020 yılında Ankara’da savunma ve havacılık alanında teknolojik çözümler sunmak amacıyla kurulmuştur. Kuruluşumuz, savunma ve havacılık sektörlerindeki teknolojik gelişmelere olan tutkumuzun bir sonucudur. Amacımız, Türkiye’nin en değerli sektörlerinden biri olan savunma ve havacılıkta dünya standartlarında çözümler sunarak rekabet gücümüzü artırmaktır.

Tarım ve Orman Bakanlığı projeleri için geliştirdiğimiz İHA çözümleri, zirai ilaçlama dronları ve gözetleme maksadıyla kullanılabilecek VTOL üretimindeki çalışmalarımız, sektöre değer katmaya devam ediyor.

Kıraç HTS olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik insansız hava aracı üretimi, tasarımı, parça üretimi ve kullanım hizmetleri dahil her alanda çözümler sunuyoruz.

A: Çamlıca Mah. Timko Sk. 20R2 Yenimahalle/ANKARA
T: +90 312 400 0808
[email protected]

kırachts.com

Referans Projeler

Toragay VTOL
Ziya Tarım Dronu

Kıraç Group

Yabancı İştirakler

Kıraç Energie DE GMBH
Kıraç Elektrik Albania
Kıraç Galvaniz Romania
Kıraç Galvaniz Georgia
Kıraç Poland
Kıraç Turkmenistan
Kıraç Construction Kazakhstan
Kıraç Uzbekistan
Kıraç Azerbaijan
Kıraç BAE
Kıraç Informatics China