Hakkımızda

Kıraç Elektrik

Biz Kimiz

Kıraç Elektrik, 1982 yılında Emek Elektrik olarak kurulmuştur. 1986’dan günümüze, Kıraç Elektrik ismiyle faaliyetlerine sektöründe lider bir şirket olarak devam etmektedir.

Kıraç Elektrik; dünyada ve Türkiye’de konusunda öncü markalar ile ilerlediği yolda her geçen gün güç ve istikrarını koruyarak temsilciliğini yaptığı her markada Türkiye genelinde ilk sıralarda yer almaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ve dağıtım ağı ile kusursuz hizmet politikasını ilke edinen Kıraç Elektrik; 20.000 metrekare kapalı, 10.000 metrekare açık stok depo alanı ile Türkiye’nin en büyük elektrik malzemesi tedarikçileri arasında ön sıralarda yer almaktadır.

2020 yılı içerisinde dijitalizasyon projeleri kapsamında faaliyete geçirdiği B2B altyapısı ile müşterilerine hızlı erişim ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kıraç Elektrik; lstanbul Perpa, Bursa, Ankara, Eskişehir’deki satış ofisleri ve yurt genelinde hizmet veren, her biri konusunda uzman satış ekibi ile müşteri  memnuniyetini  en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir.

Kıraç Elektrik IDEE’ nin (Uluslararası Elektrik Ekipman Distrübütörleri Birliği) Türkiye’deki tek organizasyon ortağıdır.

Değerlerimiz

Çeşitlilik

Farklı Bir Bakış…

Farklı fikirlerin var olmasından güç alan bir şirketiz. Çünkü farklı fikirler varsa gelişim var demektir. Bizi geleceğe taşıyan, geliştiren, yarına dair hayaller kurduran; farklı fikirlerin doğmasını sağlayan bir çalışma ortamı yaratmış olmamızdır.

Takım Çalışması

Bu Bir Takım İşi

Hem bir aile hem de bir takımız. İyi bir takım olmadan, ekip ruhuyla kollektif olarak çalışmadan, gerçek üretkenliğin, yarına dair fikirlerin ortaya çıkamayacağının bilincindeyiz.

Sürdürülebilirlik

Başka Dünya Yok

Yarınımızı ve dünyamızı düşünen fikirler üretmeye, bu fikirleri projelerimizde var etmeye ve geleceğimiz için çalışmaya her zaman devam edeceğiz.

KIRAÇ ELEKTRİK

Yönetim Kurulumuz